Blog – Příběhy - Ptacek-coach – Váš průvodce na životní cestě Koučování, nenásilná komunikace, dosahování cílů, osobní rozvoj, vnitřní stabilita
Pírko s textem
Japonská zahrada
„Musíš věřit sám sobě a svému snu, který chceš žít.“
John Winston Lennon

Koučink – Nenásilná komunikace – Osobní rozvoj


Společně na životní cestě


To zvládnu!

Životní osudy jsou různé. Dostáváme se do různých situací, čelíme různým výzvám. Každý však můžeme žít spokojený život. Záleží jen na nás a na našem postoji k životu i k tomu, co nám život přináší.

Jak být dobrým lídrem

Někdy se říká, že jaký je vedoucí, takový je jeho tým. A je na tom hodně pravdy. Někdy stačí změnit úhel pohledu a již se před námi objeví nové perspektivy.

Život nás někdy zaskočí

Někdy se nám zdá, že nás nemůže nic překvapit. A pak nastane nečekaná událost a vše se náhle zásadně změní. Překážkám navzdory, vždy je však možné se nadechnout, narovnat a pokračovat na své životní cestě.

Taiji jako cesta osobního rozvoje

Bojová umění mě zaujala především svým všestranným vlivem na osobní rozvoj. Jak moc jsem měla pravdu, mě již několik let potvrzuje moje osobní zkušenost s taiji. Často musíme překonávat sami sebe a zvítězit tím sami nad sebou. Všechna tato vítězství máme nadosah.

Dohodneme se někdy?

Když dokážeme ovládnout svoje emoce a pochopit toho druhého, je to prvním krokem k vzájemnému porozumění a komunikaci založené na respektu. Jednejme vždy s klidem a dosáhneme více!