Koučink - Ptacek-coach – Váš průvodce na životní cestě Životní koučink, business koučink, koučování sportovců
Pírko s textem

Mapa s kompasem
„Cíl musíme znát dříve než cestu.“
Jean Paul

Dosahování cílů – Osobní rozvoj – Životní změny


Jakému typu koučinku se věnuji:

Životní koučink
Firemní koučink
Sportovní mentální koučink
Týmový koučinkKoučink - společně na cestě rozvoje


Koučovací program (s podrobnou metodikou)
„KOUČ pro každý den“

je zacílen na Vaše individuální potřeby:

Chcete lépe poznat sami sebe, posílit svou sebejistotu nebo dosáhnout životních cílů? Cítíte, že Váš život potřebuje změnu a nevíte, jak na to? Chcete se dále rozvíjet? Váháte s nějakým rozhodnutím a chybí Vám odvaha?

I Vy můžete mít -

šipka „Spokojený život“

Chcete lépe sladit svou kariéru a soukromí? Potřebujete efektivněji využít své schopnosti nebo si ujasnit cíle a priority? Čelíte novým profesním výzvám? Zvažujete změny v kariéře? Připravujete nový projekt a chcete si ujasnit jednotlivé kroky?

Právě Vám jsou určeny -

šipka „Nové perspektivy“

Dostali jste se do komplikované životní situace (Váš úraz nebo nemoc, příp. někoho Vám blízkého), čelíte životnímu otřesu, potřebujete se s tím vším vyrovnat? Vracíte se po těžké nemoci nebo úrazu do běžného života? Chcete dosáhnout vnitřní stability?

Zvládnete to -

šipka „Překážkám navzdory“

Jste profesionální nebo amatérský sportovec? Potřebujete posílit svou motivaci nebo sebedůvěru a dosáhnout svých cílů? Chcete naplno využít svůj potenciál? Vracíte se k aktivnímu sportu po nucené pauze? Chcete si ujasnit, jak dál po ukončení sportovní kariéry?

Také Vy máte –

šipka „Vítězství nadosah“

Potřebujete zlepšit spolupráci v týmu? Chcete posílit rozvoj týmu? Hledáte v týmu nové cesty při řešení problémů? Záleží Vám na zvýšení souhry jeho členů nebo vyjasnění si odlišných stanovisek? Chcete podpořit tým při přípravě projektu i v průběhu jeho realizace?

Dokážete to –

šipka „Spolu s týmem“

S KOUČEM dojdete DÁL!

Délka koučovacího sezení je 60 minut. Cena za koučovací sezení závisí na tématu koučinku a délce kontraktu. V individuálních případech jsou možné slevy.